Cambridge II Romaskin Svart
Romaskin med kraftige gummibånd. Med en romaskin aktiverer du hele kroppen og kommer raskt opp i treningspuls. Denne romaskinen har en skjerm som oppdaterer deg med flere verdier under treningen.
Les mer
Leter du etter en full-body workout, men har dårlig med tid?
Liker du å trene foran TV'n?
Med en romaskin trener du effektivt hele kroppen. Du vil raskt komme opp i treningspuls når store muskelgrupper jobber hardt, som for eksempel ben og rygg.
Med denne romaskinen får du en rimelig treningsmaskin som gir deg den kondisjonstreningen du ønsker. Motstandsnivået kan enkelt justeres i fire nivåer. Når du er ferdig med treningsøkten kan du brette opp glideskinnen og enkelt sette den til side uten at romaskinen tar for mye plass.
En LCD-skjerm gir deg hele tiden informasjon om den tiden du har trent, antall rotak, rotak per minutt, totalt antall rotak, samt kaloriforbruk. Det motiverer deg under treningen.
Du kan komplettere treningen din med f.eks en magetrener.
En underlagsmatte kan brukes hvis du ønsker å dempe eventuelle vibrasjoner i gulvet.
Bestill i dag, og du er snart igang med treningen og på vei mot bedre form og helse!
Fakta og egenskaper
- Treningsdatamaskin og LCD-skjerm med 5 funksjoner
- Komfortabelt sete med kulelager
- 4 motstandsnivåer
- Motstand i form av et system med gummibånd
- Sammenleggbar glideskinne sparer plass
- Maks brukerbelastning 120 kg
- Vekt 19 kg
- Mål LxBxH 173x44x53 cm
- Mål nedfelt LxBxH 110x44x53 cm
Denne romaskin har gummibånd som motstand. Det gir ikke høy motstand. Dessverre har vi ingen mål på motstanden.
Denne romaskinen gir ikke høy motstand.
Ca 2-4 dagar
Ljudnivån är låg. Det du hör något av är sitsens hjul som rullar fram och tillbaka.
Reidun 1 år siden
Det gikk ok å sette den sammen, men savnet nordisk bruksanvisning. Den engelske var feil på pkt 2, så jeg måtte sammenligne tysk og engelsk brukerveiledning. Brukte nok to timer på jobben. Jeg var fra før vant med romaskin med luftmotstand, så denne skuffet veldig i effekten jeg fikk utav treningen. Jeg kontaktet selger og han var veldig rask til å gi gode råd, bl.a. at man kan legge noe under bakerste ben og dermed gjøre bakken litt brattere. Det hjalp litt. Men det er en helt annen form for rotrening enn på vanlige romaskiner. Elastikk vil jeg absolutt ikke anfefale!
Heidi Irene 1 år siden
Laura 4 år siden
Nöjd med maskinen - när den väl kom efter drygt fyra månader. Bra service och öppen kommunikation.
Tove 4 år siden
Jeg er godt fornøyet med maskinen
Birgitta Eriksson 5 år siden
Den fungerar jättebra. Men vi får inte igång displayen med antal roddtag,kaloriförbrukning m.m. Ska man sätta i batterier och isåfall vart?